RISELAND ACCOUNTING SERVICES

 

ME SEISAME ÕIGE ÄRI EEST

Raamatupidamine ja asjaajamine

on iga firma tegevuse vältimatu osa. Inimühiskonnas on raamatupidamisaruanne finantsilis-majanduslike suhete üks tähtsamaid elemente. Kaubanduslikus ettevõttes aitab raamatupidamisinformatsioon ettevõtte juhtkonnal töökollektiivi juhtida. Raamatupidamise aruanne on aga nagu spetsiaalne finants keel, mis aitab majandustegevuse olemust väljendada. Raamatupidamisaruanne on ühtlasi informatsiooniline-tehniline süsteem, mis kindlustab stabiilsuse, järjepidevuse ja finantsresultaatide etteennustatavuse ettevõttes. Raamatupidamissüsteem tekkis palju aastatuhandeid tagasi. Ta areneb ja täiustub koos inimühiskonna arenguga. Raamatupidamine oli, on ja on ka tulevikus.

Maksusüsteem täiustub ja uueneb. See sunnib ettevõtjat korralikult ja vastutustundlikult lähenema raamatupidamise teostamisesse ja asjaajamisse. Sellega ei saa enam tegeleda ilma vastava valdkonna teadmisteta juhuslikud inimesed vaid ennast pidevalt täiendavad spetsialistid.

Enamuse firmasid vajab enda tegevuseks sekretäri, raamatupidajat ja juristi. Kuigi hea spetsialist läheb alustavale ettevõttele kalliks maksma, võib halb spetsialist osutuda ettevõtte jaoks märksa kallimaks. Väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele on keeruline hoida palgal häid spetsialiste , kuid õnneks on olemas alternatiiv: võimalus kasutada mõnes valdkonnas spetsialiseerunud firmade teenuseid.

 
 
Firmast

 

Ettevõte, kellel on ulatuslik kogemus ja teadmised erinevate tegevusalades.

Meie kontseptsioon

 

Me seisame õige ja õigustatud äri eest.

Me oleme ausa konkurentsi eest turul.

Meie meeskonnas, ainult parimad spetsialistid.

Me valida ainult parimaid lahendusi oma klientidele.

Me püüame tagada, et meie kliendid on parimad.

 
Meie meeskond

Jelena Degterjova - raamatupidamisteenused, kõrgem majanduslik haridus, ökonomist raamatupidamisarvestus ja majandustegevuse analüüs, RAS juhataja

Sofja Pevzner - juriidilised teenused, kõrgem juriidiline haridus jurist, RAS partner

 
Kas vajate lisateavet? Võtke meiega ühendust.

Me saame aidata!